0
0

۵ مورد که نشان می دهد سئو نقش مهمی در بازاریابی دیجیتال دارد

1818 بازدید
5 Ways SEO Plays an Important Role in Digital Marketing

کوچک یا بزرگ، سئو همیشه مهمترین استراتژی بازاریابی برای انواع مشاغل است. در واقع، ما فکر می کنیم که مشاغل کوچک بیش از هر چیز به SEO نیاز دارند. SEO عامل اصلی رتبه بندی وب سایت شما در نتایج جستجوی Google است، و برای این منظور، شما باید کیفیت های زیادی را حفظ کنید. و در صورتی که از قبل نمی دانید، SEO بخشی از بازاریابی دیجیتال است که قابل اطمینان ترین و موثرترین آن است. حال، اگر می خواهید درباره SEO بیشتر بدانید، می توانید در این صفحه بمانید و ۵ مورد که نشان می دهد SEO نقش مهمی در بازاریابی دیجیتال دارد را بخوانید.

 

۵ مورد که نشان می دهد بازاریابی SEO می تواند تجارت شما را تغییر دهد

همه ما می دانیم که SEO بزرگترین استراتژی بازاریابی است که تاکنون ساخته شده است که هرگز قدیمی نمی شود اما در عوض روز به روز بهبود می یابد. این با چند استراتژی ساده و دراز مدت همراه است که منجر به افزایش درآمد کسب و کار شما در وب سایت شما می شود. مهم نیست که در کدام صنعت فعالیت می کنید. سئو برای همه مفید است. و از ۵ طریق زیر کار می کند.

 

۱. SEO باعث افزایش بازدید در سایت آنلاین شما می شود

اولین و مهمترین واکنش سئوی موثر این است که حضور آنلاین شما را تقویت می کند. و اگر آن کاربران آنلاین از فروشگاه محلی یا فیزیکی شما بازدید می کنند، این چیز دیگری است. اما اگر استراتژی های مناسب بازاریابی دیجیتال را برای مدت طولانی دنبال کنید، می توانید بذر خود را در رتبه بندی موتور جستجوی Google بکارید. وقتی Google ببیند شما از هر آنچه برای ایجاد جایگاه در موتور جستجو نیاز دارید اطاعت می کنید، به شما شناخت شایسته ای را می دهد. و در نتیجه، همانطور که ثابت کردید قابل اعتماد هستید، مخاطبان با کسب و کار شما آشنا می شوند.

 

۲. بسیاری از افراد تبلیغات پولی را نادیده می گیرند

اگرچه Google Ads بصورت پولی وب سایت شما را در صفحه اول نتایج Google نشان می دهد، اما بسیاری از افراد آن را نادیده می گیرند. یک مطالعه نشان داد که تقریباً ۸۰ درصد کاربران تبلیغات پولی را نادیده می گیرند. این بدان معناست که اگر می خواهید ترافیک واقعی به سایت خود جذب کنید، باید اطمینان حاصل کنید که سئوی سایت شما به خوبی انجام شده است. SEO به معنای استراتژیهای درون صفحه ای و خارج از صفحه است که به هیچ سرمایه گذاری دیگری به غیر از وقت و تلاش شما نیاز ندارد. با این حال، اگر جنبه های مختلف SEO برای تجارت خود را درک نکنید، ممکن است لازم باشد یک متخصص بازاریابی دیجیتال استخدام کنید.

 

۳. SEO سایت شما را قابل اعتماد می کند و باعث افزایش نرخ تبدیل آن می شود

فهمیدن آن خیلی آسان است. شما در حال استفاده از بهترین استراتژی ها برای کسب و کار خود بهمراه سرمایه گذاری در وقت، تلاش و شاید هم هزینه ها نیز هستید. شما با سخت کوشی وظیفه خود را به خوبی انجام می دهید. بنابراین، در ازای آن نیز پرداخت می شوید. وقتی مطمئن شوید که در یک مسیر درست قدم می گذارید، همیشه به نتایجی می رسید که سزاوار آن هستید و اگرچه SEO برای اثر بخشی به زمان نیاز دارد، اما برای چندین سال بیشتر نیز موثر است. اگر بتوانید این کار را انجام دهید، وب سایت شما به طور حتم در SERP (صفحات نتایج موتور جستجو) رتبه بندی می شود و سپس ثابت می کند که تجارت شما چقدر قابل اعتماد است.

این کار به طور خودکار نرخ تبدیل شما را افزایش می دهد زیرا مشتریان فقط مشاغل معتبری را انتخاب می کنند. آنها به طور ذاتی و بدون فکر دوم به محصولات و خدمات شما اعتماد خواهند کرد و شما و شرکای خود از طریق تبدیل آنلاین و آفلاین درآمد بیشتری کسب خواهید کرد.

 

۴. سئو باعث می شود که افراد سخت کوش شیرین ترین میوه ها را دریافت کنند

به عنوان یک صاحب مشاغل، هیچ چیز مهمتر از ایجاد یک علامت تجاری موفق در صنعت نیست. اگر استراتژی های بازاریابی دیجیتال را به مشاغل آنلاین خود اضافه کنید، قطعاً در فروشگاه آفلاین شما نیز تقویت خواهد شد. شما می توانید بازاریابی شبکه های اجتماعی و تبلیغات Google را به استراتژی کلی تبلیغات خود اضافه کنید، و می توانید به مردم بگویید که شما آماده انجام هر کاری برای ایجاد ارتباط با مخاطبان خود هستید. ارائه محتوای مرتبط به طور منظم همراه با ایجاد سئو و کمپین های تبلیغاتی پولی بهترین راه برای استفاده از آن است. و اگر به اندازه کافی صبور باشید، راهی برای شکست نخواهید داشت.

 

۵- این مقرون به صرفه ترین استراتژی ساخته شده است

قبل از بوجود آمدن گوگل، مردم مجبور بودند استرس زیادی را تحمل کنند تا بتوانند تجارت خود را در بین مردم جا بیندازند، اما این روزها بازاریابی آنلاین همه چیز را از همیشه آسان تر می کند. تمام آنچه شما نیاز دارید صبر و قاطعیت است، همین. اگرچه بسیاری از مبارزات و استرس ها سر راه شما قرار می گیرند، اگر یاد بگیرید که چگونه آنها را مدیریت کنید، هیچ چیزی از آن سخت نیست. می توانید با حرفه ای ها صحبت کنید، خودتان را روزانه با اطلاعات و برنامه ها ارتقا دهید و آن برنامه های جدید را در وب سایت خود اعمال کنید. مطمئناً، این راه طولانی به شما کمک زیادی خواهد کرد.

 

SEO یک قالب مشخص و آماده نیست، اما ساده است و اگر بتوانید آن را حفظ کنید، یک نام تجاری در صنعت خود ایجاد خواهید کرد و قطعاً برنده خواهید شد.

 

ترجمه و بازنویسی اختصاصی از لرن نیکو / منبع

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://learnniko.ir/?p=1356
سایت متریال فارسی | ابزارهای رایگان متریال برای طراحان و برنامه نویسان
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
برچسب ها:
مدیر سایت
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد ۵ مورد که نشان می دهد سئو نقش مهمی در بازاریابی دیجیتال دارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.